Simpsonit > Hahmot

Kuolleet hahmot (juonipaljastuksia!)

<< < (6/110) > >>

PINSKU11:
Tänään tuli taas telkkarista "Äideistä parhain". Ihan sääliksi kävi Homeria, kun sen äiti kuoli. Olen kokenut saman itsekkin ollessani kolme-vuotias. :(

Vilzu30:

--- Lainaus käyttäjältä: JustACat - 11.01.12 - 20:03 ---Saanko lisätä yhden aika jännän kuoleman + paluun? :)

Tohtori Marvin Monroeta oletettiin kuolleeksi, koska 7. kauden "Who Shot Mr. Burns? [part 2]" jaksossa sairaalan nimi on "Marvin Monroe Memorial Hospital" (jos oikein muistan). Myös yhdessä kauhujaksossa hautuumaalla on Marvin Monroen hautakivi. Sittenhän hän muistaakseni palasi kuitenkin kuolleesta :)

--- Lainaus päättyy ---

7 kauden siinä kertausjaksossa kysytään että ketä kaksi epäsuosittua hahmoa on kuollut ja siin sanottiin että marvin monroe on kuollut

Finnish Simpson:
Aasiasta kukkaruukkuun, muistanko väärin vai lopetettiinko Monroen käyttö sivuhahmona en takia että ääninäyttelijän kurkku rasittui jotenkin Monroen ääntä tehdessä?

Mikko:

--- Lainaus käyttäjältä: Finnish Simpson - 18.09.13 - 18:15 ---Aasiasta kukkaruukkuun, muistanko väärin vai lopetettiinko Monroen käyttö sivuhahmona en takia että ääninäyttelijän kurkku rasittui jotenkin Monroen ääntä tehdessä?

--- Lainaus päättyy ---

Näin on. Harry Shearer.

Jarpeez:
Koskee ei vielä tapahtunutta:

Nyt eletään mielenkiintoisia aikoja.
Vaihtoehtoja on paljon.

http://www.stara.fi/2013/10/01/simpsonit-hahmo-tapetaan-ulos-sarjasta/

Veikkaan Abea.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta